Про сайт

Сайт присвячений історії Другої Світової війни 1939-1945 років на теренах

міста Олександрія та Олександрійського району

 

Тут ви зможете знайти фотографії тих часів, документи, відомості про героїчне минуле наших земляків, історичні відомості про різні події, що відбувалися на території району та міста, газети, літературу з даної теми, написану істориками чи безпосередніми учасниками війни, прочитати про події сьогодення, спрямовані на збереження пам’яті про трагічні події війни, вшанування її учасників та багато іншої цікавої інформації з даної теми.

karta_rayonu

Шановні відвідувачі сайту, якщо у Вас є фото, цікаві документи періоду Другої Світової війни стосовно м.Олександрії та району, спогади очевидців, Ваших рідних, що народилися чи проживали на території району – надсилайте нам на пошту і ми обов’язково опублікуємо їх. Давайте разом зберігати історію!

Дякуємо, що зацікавились нашим проектом!

Даний ресурс не має пропагандивної мети (з огляду на декомунізацію та заборону нацистської символіки)! Всі матеріали представлені виключно з метою висвітлення та дослідження вказаного історичного періоду.

Автори сайту не несуть відповідальності за достовірність представленої інформації та не посягають на оригінальність чи автентичність історичних фотографій. Вся текстова інформація, зібрана та опублікована на сайті, знайдена в мережі Internet у вільному доступі, тематичній літературі чи записана зі спогадів очевидців. Історичні фотографії – знайдені в мережі Internet у вільному доступі чи відскановані з літератури, преси.

Comments are closed.

  • Хостинг