Об’єктив на північ!

Нарешті з’явилось трохи світлин Покровського мікрорайону (колишній Кіровський)! До цього всі знайдені знімки якось обмежувались “кордоном” вул.Першотравневої, і ні кроком в сторону Покровської площі.

Отже, Вашій увазі теперішній спеціальний ЗНЗ І-ІІ ступенів №4 ім.М.Олефіренка та панорами з пожежної вежі.

На початок 40-х років школа мала інший номер – це була школа №3. Школа під номером 4 знаходилась у приміщенні теперішньої станції швидкої медичної допомоги по вул.Бульварній (колишня Свердлова). Фото групи німецьких вояків на подвір’ї навчального закладу, зі спортивного майданчика. Використовувалось приміщення, на той час, для проживання. Архітектура, як бачимо, аніскільки не змінилась! 

Наступна світлина зроблена з другого поверху школи. Бачимо філію 3-ї школи, яка також збереглася до сьогодення, хоча з деякими незначними змінами в архітектурі – будиночок на розі вул.Івана Чиркіна (колишня 20 років Жовтня), на якій власне і розташована школа, та вул.Партизанської. Вояки на фото в руках тримають начебто казанки для харчів. Імовірно там була якась їдальня чи продуктовий склад. До речі, наступний через вулицю будиночок також не зазнав особливих змін до сьогодні.

Про панорами чогось особливого сказати нема що. Бачимо школу (зліва), міст через р.Березівка та сам тогочасний “низькорослий” Покровський мікрорайон.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Хостинг