Транспорт

Декілька фото транспорту з околиць міста. Точне місце зйомки визначити не можливо…


На першому фото – група легкових авто перед або ж після під’їзду до транспортної колони, зображеної на наступних двох світлинах.

На передньому плані – “Mercedes-Benz 320”, позаду нього – “Wanderer W23”, авто збоку поки що не вдається ідентифікувати.

“Mercedes-Benz” має цивільні номерні знаки. Серію точно не розібрати: “ІІІ Т” або “ІV T”. “ІІІ Т” – окружні адміністрації міст Мергентхайм, Нересхайм, Ерінген, Шорндорф, Вельцхайм (земля Вюртемберг) до 1945 рр., “ІV T” – райони Мюльхаузен, Танн, Альткірх (колишній французький регіон Ельзас, земля Баден) до 1945 рр. Скоріше все ж “ІV T”, зважаючи на знаки з третього фото…

На другому фото бачимо пару французьких вантажівок “Renault AHR” з вермахтівськими номерними знаками. Поруч з ними “Mercedes-Benz” з попередньої світлини.

Третє фото – те ж саме з іншого ракурсу. На передньому плані – “Wanderer W23” також з цивільними номерами – “ІV В” – землі Баден (без Ельзаса). Попереду нього – вже знайомі “Mercedes-Benz” та вантажівки “Renault AHR”. Самотнє авто справа – не ідентифіковане з першої світлини.

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Хостинг