Мітинг до 69-ї річниці перемоги

На мітинг на честь Дня перемоги в Олександрії зібралися близько двох тисяч людей. Діти та студенти були відсутні згідно рекомендації департаменту освіти ОДА. Переважно , прийшли бюджетники, зокрема, багато вчителів, різні громадські організації та просто мешканці міста.

Святкування почалося з урочистої ходи від площі Леніна до Братської могили. Попереду колони майоріли синьо-жовтий державний прапор і прапор міста. Представники Союзу радянських офіцерів несли червоний прапор Перемоги, прапори пологів радянських військ і штандарти фронтів.

Більшість присутніх вважали за краще обійтися без нагрудної символіки. Активісти Союзу радянських офіцерів наділи георгіївські стрічки. Представники влади – синьо-жовті стрічки. Зрідка зустрічався європейський символ пам’яті про загиблих – Червоний мак.

На Братській могилі перед присутніми виступили міський голова Степан Цапюк, ветеран війни Григорій Нікітенко, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, голова громадського об’єднання Спілки інвалідів Чорнобиля Людмила Комлева.

Після вітальних промов і хвилини мовчання, пролунав триразовий збройовий салют. До меморіалу поклали квіти. По вулиці урочистим маршем пройшли військовослужбовці місцевого гарнізону.

Коли народ уже розходився, натовп перерізали ультрас ПФК “Олександрія” з українською народною піснею. Люди трохи напружилися, але побачивши, що вболівальники налаштовані доброзичливо, а в пісні немає ніякої крамоли, в цілому поставилися до флешмобу з легким подивом.

Міліції було небагато. Принаймні, вона не кидалася в очі. Можливо, оперативники були в цивільному. Станом на 12 годину дня начальник Олександрійського МВВС Олександр Кодак повідомив, що свято протікає спокійно, без провокацій і ексцесів.Джерело: “Моя Александрия”

Tagged , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Хостинг