Могила невідомого танкіста

В Олександрії при розкопці старої могили знайшли гранату сьогодні, 19 вересня.

Подія трапилася в обід на території приватного будинку на вулиці Кременчуцькій, 304 (район 8-ї школи).

На прохання господині будинку, кілька місцевих чоловіків в городі розкопали могилу танкіста, який загинув у Другій Світовій війні, щоб надалі перенести останки на братську могилу або цвинтар. Під час робіт біля черепа виявили іржаву радянську гранату “Ф-1”.

%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0

“У нас стояло завдання підняти кістки на поверхню, щоб далі вирішити питання про перепоховання, а тут виявилася така проблема”, – розповів один з копачів Олександр Гажала.

За словами місцевих жителів, в листопаді 1943 року в цьому районі підбили радянський танк. Решта членів екіпажу, імовірно, врятувалися, а покинутий труп жителі закопали в городі. За могилою доглядали. Крім гранати, біля кісток знайшли підсумок із зотлілими документами, патрони і помазок для гоління.

Після виявлення гранати, чоловіки викликали рятувальників і правоохоронців. Начальник Олександрійської пожежно-рятувальної служби Дмитро Колесник прокоментував, що завтра, 20 вересня, гранату знешкодять вибухотехніки з обласного центру. А поки місце захистять стрічками і виставлять черговий пост поліції.Джерело: “Моя Александрия”

Закладка Постійне посилання.

1 коментар: Могила невідомого танкіста

  1. Евгений пишет:

    Убили солада во второй раз… просто красавцы, что ещё сказать…
    Итак, один раз погиб солдат в 1943, а второй раз в 2016… Зачем копать тем, кто в этом ничего не понимает???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

  • Хостинг