Олександрія звільнена вже 70 років

Площа біля Братської могили в Олександрії ледве змогла прийняти всіх учасників мітингу сьогодні. Захід присвячувався 70-річчю звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

О пів на десяту ранку олександрійці зібралися на пл.Леніна, а потім висунулися до Братської могили. Коли колона почала вливатися на площу біля могили, багато людей залишилися на вулиці. Втім, поступово народ потіснився, і площа прийняла всіх.9ca376bb4bd3

За різними даними, мітинг зібрав від однієї до трьох тисяч чоловік. В основному, це представники бюджетних організацій, органи влади, громадські організації, багато студентів і школярів.

Приїхали гості з Олександрійського і Петрівського районів, міст Знам’янки та Світловодська. Від області захід відвідав куратор міста, заступник губернатора з питань АПК Ярослав Арсірій.

Виступили міський голова Степан Цапюк, визволитель міста Лідія Томіліна, віце-губернатор Ярослав Арсірій та інші.

В рамках Всеукраїнської естафети пам’яті, місто прийняло у Світловодська гільзу із землею. У неї додали землю з Олександрії, Олександрійського та Петрівського районів. 9 грудня гільза буде передана Знам’янці. А в підсумку – потрапить до столичного музею Великої Вітчизняної війни.Джерело: “Моя Александрия”

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Хостинг