Презентація книги “Прості історії про справжніх героїв”

простыВ Олександрійській районній бібліотеці громаді міста та району презентовано книгу та електронну версію книжки «Прості історії про справжніх героїв». Книга презентована напередодні Дня скорботи – 22 червня – та присвячена 70річчю звільнення міста Олександрії від гітлерівських загарбників.

Ініціатором видання книги та людиною, яка профінансувала проект є депутат Олександрійської міської ради, голова громадської організації «Громадська варта» Євгеній Сайко. Збирали та опрацьовували матеріали керівник прес-групи ветеранської організації Олександрії Василь Заболотній та журналіст газети «Городской курьер» Катерина Карпенко. Літературним редактором видання виступив член Спілки журналістів України, редактор газети «Городской курьер» Віктор Голобородько.

Всі історії, яких в книзі більше двадцяти – це розповіді про життєві шляхи жителів Олександрії та Олександрійського району, яких торкнулось криваве вогненне крило Другої Світової війни. Через історії простих людей ініціатори та упорядники видання намагались передати правду про минуле нашого народу, про трагічні та славні сторінки історії.

Книга є збіркою художньо-документальних нарисів, чий стиль більш схожий на оповідання, ніж на документальні свідчення епохи. Це не випадково, адже за словами упорядників та ініціаторів проекту, видання спрямоване перед усім на дітей, на молоде покоління українців, які через цю збірку, отримають достовірні знання про Другу Світову війну, зібрані у очевидців та учасників тих подій.

У обговоренні книги взяли участь науковий співробітник Олександрійського краєзнавчого музею, голова Олександрійського осередку Спілки краєзнавців України Надія Жахалова, православний краєзнавець, голова громадської організації «Олександро-Маріїнський будинок милосердя» Ольга Божко, голова Ради ветеранів Олександрії Зінаїда Рудьковська, упорядники та ініціатори видання.

Екземпляри паперових книг ініціатором видання Євгенієм Сайком були подаровані представникам студентської молоді міста, краєзнавцям, бібліотекам та активістам ветеранської організації.


Джерело: http://prostiistor.blogspot.com

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Хостинг